Vážení příznivci Compliance Academy,
rádi bychom vás informovali o tom, že jsme se ve světle vyvíjející se situace ohledně pandemie nemoci COVID-19 rozhodli po zvážení všech okolností přesunout naši konferenci CA SUMMIT na květen příštího roku, konkrétně na datum 12.05.2021.

Naší prioritou je pro vás uspořádat nejen co nejzajímavější a nejprofesionálnější konferenci, ale také akci, na které se budete zároveň cítit bezpečně a s chutí setkat se či navázat kontakt se svými oborovými kolegy.

Současná situace v ČR tomuto spíše odporuje a nelze očekávat, že by se situace v příštích týdnech zlepšila. Ačkoliv rizika plynoucí z COVID-19 nepřeceňujeme, nechceme je ani podcenit.

Všichni z vás, kteří si již vstupenku objednali, pochopitelně mohou využít její přesunutí na jarní termín, v opačném případě samozřejmě existuje i varianta vrácení vstupného. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Odsun konference chceme využít pro další zkvalitnění jejího programu, už teď tak můžeme říct, že se tento dále rozšíří a posune – k tématům firemní kultury, compliance a governance přibude také další odborný blok věnovaný bezpečnosti, business continuity a krizovému řízení.

O dalším vývoji vás samozřejmě budeme informovat.

Děkujeme za pochopení. S pozdravem

Tým Compliance Academy